Dom

Beijing XD Battery Technology Co., Ltd. profil firmy

profil firmy

W 2006 r. firma Beijing XD Battery jest członkiem Chińskiego Towarzystwa Zasilania, jako przedsiębiorstwo zajmujące się zaawansowaną i nową technologią na poziomie krajowym, a także jako nominowany dostawca witryny zamówień rządowych. Koncentrujemy się na rozwiązaniu magazynowania energii odnawialnej.

Specjalizujemy się w

1, baterie litowe RVs.

2, morskie baterie litowe

3, baterie litowe do przechowywania energii słonecznej

4, akumulatory litowe pojazdów o niskiej prędkości

5, baterie litowe Telecom.

Produkty przeszły certyfikaty TUV, UL, CE, CSA, CEC, JET.

 

Na obszarze Wielkich Chin znajdują się trzy przedstawicielstwa, które znajdują się w trzech pierwszorzędnych miastach: Pekinie, Szanghaju i Shenzhen.

Nasza fabryka akumulatorów znajduje się w Huizhou o powierzchni ponad 5000 metrów kwadratowych, a nasza zdolność produkcyjna osiągnęła 1,2 miliona sztuk rocznie.

Jest wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt produkcyjny.Dzięki kilkukrotnemu ulepszeniu technologii na dużą skalę z niektórymi krajowymi i zagranicznymi organizacjami zawodowymi i powiązanymi firmami, jakość naszych produktów, technologii i usług można ocenić na poziomie światowej klasy.

 

Produkcje maszynowe, które zawsze obiecują dobrą jakość.24-godzinna usługa telefoniczna, aby zapewnić dobre wsparcie posprzedażowe.Zaakceptuj niestandardowe zamówienie, zaoferuj OEM, usługę ODM.

Obecnie bateria XD została wyeksportowana do ponad 126 różnych krajów, takich jak USA, Wielka Brytania, Niemcy, Japonia, Korea, Filipiny, Arabia Saudyjska, Zimbabwe, Holandia, Australia, Francja, Hiszpania, Holandia, Wietnam, Nigeria, Szwecja itp.

 

Najwyższa technologia, najwyższa jakość, najlepsza obsługa, która zawsze jest naszym celem.Zapraszamy do przyłączenia się do XD Battery przynoszącej światu więcej energii.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Beijing XD Battery Technology Co., Ltd. Beijing XD Battery Technology Co., Ltd. Beijing XD Battery Technology Co., Ltd.
1 2 3
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Rodzaj działalności

pc Export : < 10%